wtorek, 31 marca 2015

Tęczowa girlanda z serc!Czas remontów powoli się u nas kończy – mamy mieszkanie w 100% takie jak chcieliśmy, codziennie żyjąc jeszcze w zachwycie, że w sumie poszło bezboleśnie (w sumie, bo wiadomo, kwiatem lotosu trzeba było czasem pozostać) :)
 
Najważniejsze, że kuchnia zmieniła się w pokój małej O., który na samym początku był składowiskiem kartonów i wszystkich rzeczy które „nie mam pojęcia, gdzie to włożyć”. Trzy tygodnie później pokój wygląda jak pokój malucha, a my w końcu możemy wrócić do codzienności (dla przypomnienia: ja do robienia rzeczy, które wynajdę, albo przyjdą mi na myśl, a J. do PS3 :)

Początkowo ozdobą w pokoju małej O. miała być chmurka, którą kiedyś tu opisywałam (tu), ale ostatecznie wyszła z tego girlanda w serducha. Pomysł ten sam, chodzi o to, aby tak ułożyć kolory, żeby tworzyły tęczę. Wykonanie nie powinno sprawić żadnej (przyszłej) mamie problemu! Z filcu wycinamy serca tej samej wielkości (2 sztuki w każdym kolorze), zszywamy, wypełniając je watą lub watoliną, a następnie zahaczamy o sznurek. Gotowe! Całość zajmuje jeden wieczór, ale warto – girlanda tworzy fajny efekt i będzie ozdobą każdego pokoju! :)

Oprócz girlandy w pokoju zawiśnie jeszcze imię małej O. (choć już teraz zamiast imienia powinien zawisnąć napis Księżniczka Tatusia :)) i wiele kolorowych obrazków. Całość już niedługo, a póki co tęczowa girlanda! :)


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...